Ma egy citromos testradírt fogunk elkészíteni. Mint tudjuk a citromban rengeteg vitamin van amit nem csak teába és limonádéba használhatunk hanem mostantól testradírba is!:) Citrusos illata miatt nagyon frissítő és mivel tél van feldobja az unalmas szürke hétköznapjainkat!:) Mivel te készíted el biztos lehetsz benne, hogy nem tartalmaz semmi tartósítószert vagy ilyesmit. Mint tudjátok az olíva olaj egy kicsit drága ezért éljen ebbe nem kell! Már rég kerestem Én is olyan dolgot amibe nem kell és most találtam is.:D Hogyha meglátod ezeket a csináld magad bejegyzésedet esetleg felmerülhet benned, hogy ''Hé jó helyen járok?!'' Igen! Miért ne férhetne bele kb. egy héten kétszer egy DIY-os dolog?:D Na visszatérve a a testradírra kezdjük is!:)
Amire szükséged lesz:
- 2 citrom.
- egy csészecukor.
- 2 evőkanál étolaj.
- 2 evőkanál folyékony szappan. (lehetőleg ne legyen illatos.)
- és egy kisebb méretű üveg.
Csavard a 2 citromot egy tálba. Belereszelhetsz egy kis héjat is ezzel is fokozod az illatát!:)
Amire szükséged lesz:
- 2 citrom.
- egy csészecukor.
- 2 evőkanál étolaj.
- 2 evőkanál folyékony szappan. (lehetőleg ne legyen illatos.)
- és egy kisebb méretű üveg.
Csavard a 2 citromot egy tálba. Belereszelhetsz egy kis héjat is ezzel is fokozod az illatát!:)
Majd add hozzá az olajat és a folyékony szappant!:)
Addig kevergesd amíg krém állagú nem lesz!:)
A cukrot folyamatosan adagold (legjobb kanalanként) amíg olyan sűrű nem lesz, hogy nehéz kavargatni!:)
Kész is!:)
(Még egy tipp, ha nem raksz bele olajat súrolószernek is használhatod.)
Remélem elkészítitek és örömmel fogjátok használni minden nap!:)
By:Eszti.:)
xoxo
Addig kevergesd amíg krém állagú nem lesz!:)
A cukrot folyamatosan adagold (legjobb kanalanként) amíg olyan sűrű nem lesz, hogy nehéz kavargatni!:)
Kész is!:)
(Még egy tipp, ha nem raksz bele olajat súrolószernek is használhatod.)
Remélem elkészítitek és örömmel fogjátok használni minden nap!:)
By:Eszti.:)
xoxo
Ez angyon szupi, majd kipróbálom :))
VálaszTörlés