2013. február 27., szerda

Jaj.:(

Bocsánat hogy nem írtunk csak most lett egy kis szabad időnk mert nagyin sokat kell tanulni de majd be potóljuk és tetszeni fog remélem. De én most arra szeretnék kérni titeket hogy írjatok ötleteket mert azzal sokat segítenétek. Nagyon fontos lenne!!

xoxo
by:Sefi.:)

2013. február 12., kedd

Körmök.

Sziasztok.:)
Hát Én már Vasárnap óta beteg vagyok meg egész héten nem megyek suliba és hát ma közölte velem Sefi, hogy ma kell felrakni a körmöket... Én meg: -he? o.o hát nem tudtam róla... Én most gyűjtöttem pűrat remélem tetszeni fognak és majd elkészítitek őket!:) Szóval... jöjjenek a körmök!:)








Az első tökéletes Valentin napra!:)
By:Eszti.:)
xoxo

Lépésről lépésre

Sziasztok ma körmöket rakunk fel:)










xoxo


by:Sefi.:)

2013. február 9., szombat

Ruhák.

Sziasztok!:)
Ma pár SAJÁT ruha összeállításokat láthatok remélem tetszeni fognak!










By:Eszti.:)
xoxo


Arc krémek:)


1. Recept 
Arclemosó:1 teáskanál keserűsót oldj fel 1,25 dl vízben, és adj hozzá 3 csepp jódot. Forrald fel az így kapott oldatot, és miután kihűlt,  egy vattapamacs segítségével töröld át vele az arcodat. Maximum napi kétszer szabad csak használni.

2. Recept
A citromlé vagy az ecet végső megoldásnak számít, száraz arcbőrűeknek nem ajánlatos. Kicsi citromlevet, vagy ecetet tegyünk a vattapamacsra és ezt nyomjuk rá a pattanásra.
3. Recept
Mézes elegy: Egy teáskanálnyi őrölt szerecsendiót keverj el ugyanennyi mézzel, és a masszából kenj a pattanásra, és hagyd rajta 20 percig. Ha lejárt az idő, öblítsd le langyos vízzel.

4. Recept
Hagymariadó: A pattanásokat közvetlenül is bekenhetitek vöröshagymával, vagy kényelmesebb megoldás rá, ha lereszeled és mézzel összekevered. 10 percre tedd fel ezt az arcpakolást és utána langyos vízzel öblítsd le. Körülbelül 10 perc után langyos vizes öblítés ajánlott. Szem és orr környékét kerüld el!
5. Recept
Paradicsom: A kedvencem. Amikor hatalmas és makacs pattanásaim voltak akkor jött a képbe kedvenc zöldségem, a paradicsom, ami híres gyulladáscsökkentő hatásáról, és a bőr zsírosodását is csökkenti. 
Pépesítsve, vagy akár kis darabokban tegyél az arcodra és negyed óráig hagyd hatni.
Akik nagyon elszántak, azok keverhetnek a péphez sót is és cukrot is, amivel átradírozhatják az arcukat. Nagyon tudom ajánlani!


6. Recept

Grapefruitos-narancsos: A másik bevált módszer. A bőr faggyútermelését némi narancslével is lehet szabályozni. No nem a bolti verzióval, hanem az otthon kifacsart, friss lével, amihez aztán tegyél néhány csepp grapefruitmag kivonatot. Így is hatásos lenne, de ezt ki lehet egészíteni zabkorpával is. Utóbbi hozzáadásával pépes állagúra kell keverni és 15 percig kell az arcon hagyni. 
A grapefruitmag kivonat nagyon jó baktériumölő szer, de vigyázni kell vele, nehogy szembe kerüljön, ugyanis  nagyon csíp.
xoxo
By.Sefi:)
1. Recept 


A


Most mutatok pár arc pakolást pattanások ellen és ami a legjobb hogy ezeket otthon készítheted el.:)
1. Recept 

Arclemosó:1 teáskanál keserűsót oldj fel 1,25 dl vízben, és adj hozzá 3 csepp jódot. Forrald fel az így kapott oldatot, és miután kihűlt,  egy vattapamacs segítségével töröld át vele az arcodat. Maximum napi kétszer szabad csak használni.

2. Recept

A citromlé vagy az ecet végső megoldásnak számít, száraz arcbőrűeknek nem ajánlatos. Kicsi citromlevet, vagy ecetet tegyünk a vattapamacsra és ezt nyomjuk rá a pattanásra.

3. Recept

1. Recept 

Arclemosó:1 teáskanál keserűsót oldj fel 1,25 dl vízben, és adj hozzá 3 csepp jódot. Forrald fel az így kapott oldatot, és miután kihűlt,  egy vattapamacs segítségével töröld át vele az arcodat. Maximum napi kétszer szabad csak használni.

2. Recept

A citromlé vagy az ecet végső megoldásnak számít, száraz arcbőrűeknek nem ajánlatos. Kicsi citromlevet, vagy ecetet tegyünk a vattapamacsra és ezt nyomjuk rá a pattanásra.
3. Recept

Mézes elegy: Egy teáskanálnyi őrölt szerecsendiót keverj el ugyanennyi mézzel, és a masszából kenj a pattanásra, és hagyd rajta 20 percig. Ha lejárt az idő, öblítsd le langyos vízzel.

Képáradat.

Sziasztok!:)
Sajnos tegnap nem jött össze a Képáradat majd most!:)Ez most a Valentin nappal lesz kapcsolatos!:)













By:Eszti és Sefi.:)
xoxo

2013. február 8., péntek

Sajnálom.

Sziasztok!:)
Nagyon sajnálom de ma elmarad a Képáradat!:( Majd holnap bepótoljuk! Bocsánat!:|
By:Eszti.:)
xoxo

2013. február 7., csütörtök

Valentin nap!

Csajok!:)
Hamarosan Valentin nap! :) Kezdjünk el rá készülődni.:) Jöjjenek a tippek.

1. Elő a piros rúzsokkal! Nincs is szebb a gyönyörű csókos ajkakkal!:*

2. Van egy titkos szerelmed?:) Itt az idő, hogy írj neki egy levelet!:) Akár névvel akár névtelenül. Légy bátor!:)

3. Lányok! Nincs kivel tölteni a Valentin napot? Nemgond! Este enged tele a kádad villanyt le a fürdőkád köré mehet pár gyertya és indulhat a lazulás!:)

4. Készíts különleges hajat!:) Ki tudja ki vall majd neked épp szerelmet!:)

5. Ha egyedül töltöd ülj le nézz valami filmet egyél csokit!:3

Egyelőre ennyi!:) Találkozunk holnap a Képáradattal!:)
By:Eszti.:)
xoxo

2013. február 5., kedd

Hajak.

Sziasztook!:)
Ma Én is felrakok 5 képet pár hajról, hogy hogyan készítsd el lépésről lépésre!:) Kezdjük is!:)

1.


Cuki masni.:) Ami a legjobb, hogy könnyű megcsinálni.^^

2.


Mintha csak összebeszéltünk volna Sefivel, pedig nem!:) Bocsánat az egyforma képért!:)
3.


Gyönyörű!:)
4.


Wow! Ez a hajszín csodálatos!:)
5.


Ez a masni sokkal egyszerűbb de nagyon édes!:)
Ennyi lett volna ma. Remélem tetszett ez a pár kis ötlet!:)
By:Eszti.:)
xoxo







Hajak*-*

Sziasztok!
 Ezen a héten keddenként hajakról fogunk fel rakni, amin lépésről lépésre láthatjátok a haj elkészítését












xoxo

by Sefi:)

2013. február 4., hétfő

Rajzaim.

Sziasztoook.:)
Ma pár rajzomat rakom fel.:) Tudom, hogy nem a legjobbak de remélem azért tetszeni fognak.:)






Elvileg 3 képet kéne felrakni de nekem ma csak 2 lesz..:( Bocsi.:)
Jó éjt! :)
By:Eszti.
xoxo

Terveim

Sziasztok! 
Eljött a hétfő és ma feltöltünk pár képet amit mi rajzoltunk remélem tetszeni fog nektek :))








xoxo


by Sefi:)

2013. február 2., szombat

Ajak ápoló házilag:)


Az érkező téli hidegekre való tekintettel, a szélfújta, kicserepesedett szájra készítettem ezt az mézes ápoló balzsamot.
Hozzávalók:
  • 1 mokkáskanál méz
  • 1 mokkáskanál méhviasz
  • 2 mokkáskanál mandulaolaj (bázisolaj) -én olivaolajat használta mert nem volt itthon mandulaolaj
  • pár csepp illóolaj - én mandarint használtam
Elkészítése:
  1. Gőzfürdő fölött megolvastom a méhviaszt, beleteszem a mézet és az olajat, hagyom, hogy szépen összeérjen.
  2. Utána beletöltöm a kis tartójába, majd hűlésig kevergetni kell, különben a méz lesüllyed az aljára.
Ez a mennyiség icikepicike, próbálgatásra tökéletes, én most fogom elkészíteni nagyobb adagban. Mandarin illóolajat használtam és nagyon fincsi volt !!  Az ajkakat puhává teszi, és nyugodtan be lehet vele kenni a száj fölött is ha kifújja a szél, mert egyáltalán nem látszik.




Jó ét <3


xoxo
by Sefi:)