2013. február 7., csütörtök

Valentin nap!

Csajok!:)
Hamarosan Valentin nap! :) Kezdjünk el rá készülődni.:) Jöjjenek a tippek.

1. Elő a piros rúzsokkal! Nincs is szebb a gyönyörű csókos ajkakkal!:*

2. Van egy titkos szerelmed?:) Itt az idő, hogy írj neki egy levelet!:) Akár névvel akár névtelenül. Légy bátor!:)

3. Lányok! Nincs kivel tölteni a Valentin napot? Nemgond! Este enged tele a kádad villanyt le a fürdőkád köré mehet pár gyertya és indulhat a lazulás!:)

4. Készíts különleges hajat!:) Ki tudja ki vall majd neked épp szerelmet!:)

5. Ha egyedül töltöd ülj le nézz valami filmet egyél csokit!:3

Egyelőre ennyi!:) Találkozunk holnap a Képáradattal!:)
By:Eszti.:)
xoxo

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése