2013. február 2., szombat

Száj.

Most a szájápolásról fogok beszélni!:) Télen eléggé kirepedezik és cserepesedik a szád ami elég csúnya látvány és rossz hozzáérni is! Még a rúzs sem mutat jól rajta. Ilyenkor télen akár a Rossman-ban  vagy a Dm-ben lehet venni a kis pár száz forintos ajakápolókat!:) Nem a legjobbak ezek a színezett ajakápolók amik elvileg ''hidratálnak''. Én általában egy Labello vagy Nivea ajakápolót választok mivel a többibe nem nagyon bízom. A lényeg, hogy ne legyen színezett mert azok általában semmit nem érnek csak csillog tőle a szád.:) Remélem segítettem.:)
By:Eszti.:)
xoxo

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése