Azt szeretnénk kérdezni Tőletek, hogy Hétfőn mit látnátok szívesen az oldalon?:) Ezúttal döntsétek el ti!:) Írjátok meg kommentbe!:) Várjuk az ötleteket!:) By:Eszti és Sefi.:) xoxo
sziasztok szerintem kehetne vaami olyasmi amit ti csináltatok mondtátok hogy szerettek ruhát tervezni és szeterintem lehetne azt hogy megmutatjátok hogy miket rajzoltatok és elmondjátok lépésről lép lépésre:)
sziasztok szerintem kehetne vaami olyasmi amit ti csináltatok mondtátok hogy szerettek ruhát tervezni és szeterintem lehetne azt hogy megmutatjátok hogy miket rajzoltatok és elmondjátok lépésről lép lépésre:)
VálaszTörlés