2013. január 31., csütörtök

Szeretnél stílust váltani?

Sportosabban öltözködsz? pl.: cső farmer. cipzáros kapucnis pulcsi, convers cipő

Szeretnél kicsit nőiesebben öltözködni? 

Ezt a  kettőt lehet keverni is, így    : Vegyél fel egy szűk világos farmert hozzá egy fehér rövid ujjút, egy matt színű fél cipőt, egy karkötőt amin sok bisz- basz van egy ehez hasonló fülbe valót és nyakláncot,. A hajadat tedd laza kontyba. 


És voálá az ujj én. *-* 



xoxo *-*


by Sefi:)

Légy merész!

Légy merész!

Itt a hétfő reggel és még nem tudod hogy mit vegyél fel?Vegyél fel egy  fehér színű pólót és rá egy baglyos vagy egy bajszos nyakláncot, hozz egy szűk világos színű farmer nacit. :) A hajadat rakd kontyba jó magasra, és ne legyen olyan feszes. Kicsit legyen lazább :)A cipőd legyen egy dorkó féle  vagy egy fél cipő.

Háát ez nem túl sok de remélem majd kipróbáljátok :) <3 

Jó ét!

 xoxo


 by:   Sefi:)

Hogy dobd fel a ruhád mindennap?

Sziasztok!
Most megmondom, hogy hogy dobd fel a ruhaviseletedet mindennap!:)

1. Használj ékszereket!:) Amilyen színű a ruhád azokhoz válogass ékszert! Például ha lila a felsőd és a nacid fehér akkor használj lila ékszereket és egy kis fehéret is vigyél bele! A lilának több árnyalatát is használhatod!   A lényeg, hogy jól mutasson. Ne feledd! A Fekete és a fehér mindenhez passzol!:)

2. Én személy szerint imádom a kendőket. Lehet az akármilyen csak jól mutasson!:) Dobd fel vele a ruhád! Több féle képpen is viselheted a kendőidet, attól függ milyen hosszú!:) Ne feljetsd el itt is a ruha színéhez válogatni a sálad, vagy éppen a kendőd!:)

3. Használj öveket! Az mindig és mindenhogy jól mutat! :)

Ezeket lettek volna az ötleteim!:)
Holnap találkozunk!
Jó éjt!:)
by:Eszti.:)
xoxo

El az uncsi cuccokkal!

Adok pár tippet hogy dobd fel uncsi ruhatárad.:)

1. Ha van egy sima fehér pólód vagy akármilyen olyan felsőd ami csak egy színű és nem szívesen húzod fel mert uncsi akkor alakítsd át! Vegyél textil festéket és egy sima ecsetre lesz még szükséged! Először ceruzával rajzold meg a mintát majd festékkel fesd át. Rakhatsz akár felirtatot is. A lényeg, hogy ne legyen uncsi és egyhangú! Akár nyomtathatsz is a felsődre. :)

2. Ha szeretnél szaggatott farmert akkor ne vedd meg több tízezer forintokért! Vedd kezedbe a törzsipapírt és kezd el dörzsölgetni óvatosan a farmerod. Vigyázz a kezedre!;)

3. Bár ez nem télre való tipp de azért leírom. Megjött a nyár de nincs rövid gatyód? Semmigond! vágd le a hosszú szárú farmerjaidat és kész is!:)

4. Szeretnél színes nacit? Mártsd bele a régi megunt nadrágodat a textilfestékbe. Várj egy kicsit és tádám! Kész is az új nacid!:)

Most csak ezek jutottak az eszembe de azért remélem hasznosak a tippek!:)

by: Eszti.:)



Ruha tervezés

Vettem  egy könyvet aminek ez a címe: Így alkothatsz saját divat kollekciót
Nekem ez nagyon sokat segített, mert sok tippet ad a modell megrajzolásához, a ruha kiszínezése.
Mindenkinek szívesen ajánlom mert aki ezt szereti csinálni, azoknak sokat lehet belőle tanulni.... :)

by: Sefi:)

xoxo

Ki kicsoda?

Sziasztok!:)
Mivel 2 Eszti vezeti a blogot ezért elég kavart, hogy mikor ki írja éppen a bejegyzést. Ezért mindkettőnknek lesz egy aláírása. Én leszek az Eszti a barátnőm pedig a Sefi.:) Reméljük tetszeni fog.:)
Eszti voltam.
xoxo

A divat és mi.:)

Sziasztok!
Mi nagyon szeretjük a divatot, és szeretnénk majd divatot teremteni vagyis nagyon szeretünk ruhát tervezni. Majd egy csomó képet fogunk felrakni tervezéseinkről és tippjeinkről.:)

SZIASZTOK!:)

Mostantól mi csináljuk a blogot! Reméljük tetszeni fog.:)