Adok pár tippet hogy dobd fel uncsi ruhatárad.:)
1. Ha van egy sima fehér pólód vagy akármilyen olyan felsőd ami csak egy színű és nem szívesen húzod fel mert uncsi akkor alakítsd át! Vegyél textil festéket és egy sima ecsetre lesz még szükséged! Először ceruzával rajzold meg a mintát majd festékkel fesd át. Rakhatsz akár felirtatot is. A lényeg, hogy ne legyen uncsi és egyhangú! Akár nyomtathatsz is a felsődre. :)
2. Ha szeretnél szaggatott farmert akkor ne vedd meg több tízezer forintokért! Vedd kezedbe a törzsipapírt és kezd el dörzsölgetni óvatosan a farmerod. Vigyázz a kezedre!;)
3. Bár ez nem télre való tipp de azért leírom. Megjött a nyár de nincs rövid gatyód? Semmigond! vágd le a hosszú szárú farmerjaidat és kész is!:)
4. Szeretnél színes nacit? Mártsd bele a régi megunt nadrágodat a textilfestékbe. Várj egy kicsit és tádám! Kész is az új nacid!:)
Most csak ezek jutottak az eszembe de azért remélem hasznosak a tippek!:)
by: Eszti.:)