2013. február 12., kedd

Körmök.

Sziasztok.:)
Hát Én már Vasárnap óta beteg vagyok meg egész héten nem megyek suliba és hát ma közölte velem Sefi, hogy ma kell felrakni a körmöket... Én meg: -he? o.o hát nem tudtam róla... Én most gyűjtöttem pűrat remélem tetszeni fognak és majd elkészítitek őket!:) Szóval... jöjjenek a körmök!:)








Az első tökéletes Valentin napra!:)
By:Eszti.:)
xoxo

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése