2013. február 5., kedd

Hajak.

Sziasztook!:)
Ma Én is felrakok 5 képet pár hajról, hogy hogyan készítsd el lépésről lépésre!:) Kezdjük is!:)

1.


Cuki masni.:) Ami a legjobb, hogy könnyű megcsinálni.^^

2.


Mintha csak összebeszéltünk volna Sefivel, pedig nem!:) Bocsánat az egyforma képért!:)
3.


Gyönyörű!:)
4.


Wow! Ez a hajszín csodálatos!:)
5.


Ez a masni sokkal egyszerűbb de nagyon édes!:)
Ennyi lett volna ma. Remélem tetszett ez a pár kis ötlet!:)
By:Eszti.:)
xoxo







Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése