Sziasztook!:)
Ma Én is felrakok 5 képet pár hajról, hogy hogyan készítsd el lépésről lépésre!:) Kezdjük is!:)
1.
Ma Én is felrakok 5 képet pár hajról, hogy hogyan készítsd el lépésről lépésre!:) Kezdjük is!:)
1.
Cuki masni.:) Ami a legjobb, hogy könnyű megcsinálni.^^
Mintha csak összebeszéltünk volna Sefivel, pedig nem!:) Bocsánat az egyforma képért!:)
Gyönyörű!:)
Wow! Ez a hajszín csodálatos!:)
Ez a masni sokkal egyszerűbb de nagyon édes!:)
2.
Mintha csak összebeszéltünk volna Sefivel, pedig nem!:) Bocsánat az egyforma képért!:)
3.
Gyönyörű!:)
4.
Wow! Ez a hajszín csodálatos!:)
5.
Ez a masni sokkal egyszerűbb de nagyon édes!:)
Ennyi lett volna ma. Remélem tetszett ez a pár kis ötlet!:)
By:Eszti.:)
xoxo
By:Eszti.:)
xoxo





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése