2013. március 20., szerda

?

Sziasztok!:)
Csak annyit szeretnék ''elmondani'' azaz leírni.., hogy én mostantól nem fogom írni a blogot szóval mostantól csak Sefi fogja írni.
Puszi.:)
Eszti.:)

Virág minta

Sziasztok!
Megint hódítanak  a virágmintás ruhák :) Nekem is nagyon tetszenek
ugy hogy ma ilyen ruhákat cípőket téskékat fogok felrakin.:D Remélem tetszeni fog.:)




















Hát ennyi lenne::D Remélem tetszettek:)

XOXO

by.: Sefi:)

2013. március 15., péntek

Garnier Pure active ExfoBrusher

Sziasztok!
Garnier Pure active ExfoBrusher én most kaptam de nekem nagyon tetszik, sokkal könnyebb használni mint ha kézzel mosnád az arcod. Úgy kell használni mint ha fogat mosnál.:) Nekem nagyon bevált. Mindenkinek bátran ajánlom.:D
Ára: Rossman: 1000ft.

by: Sefi.:)

Sminkecset DIY

Sziasztiok! Ma egy DIY dolug lesz :). Méghozzá egy smik ecset. Azért találtam  ki ezt mert nagyon drágák az ecsetek és ezért aki nemtud erre pénzt adni de szüksége van rá akkor szerintem ez jó ötlet.
Ha kiváncsiak vagytok akkor tartsatok velem.
óó
1. lépés: Ami kell!: egy ecset. olló, körömlakkok, és egy pácika ( diszítéshez) csiszoló papir ( 80)


2. lépés: For,ára vágom az ecsetet.


3. lépés: Egy csiszoló papírral körkörös mozdulatokkal megtöröm a szálakat a hoyg puha legyen.

4. lépés: Díszítés: körömlakkal pontokat rakok az ecset nyelére.

Remélem tetszett és majd elkészítitek. :)

xoxo

by.: Sefi.:)



2013. február 27., szerda

Jaj.:(

Bocsánat hogy nem írtunk csak most lett egy kis szabad időnk mert nagyin sokat kell tanulni de majd be potóljuk és tetszeni fog remélem. De én most arra szeretnék kérni titeket hogy írjatok ötleteket mert azzal sokat segítenétek. Nagyon fontos lenne!!

xoxo
by:Sefi.:)

2013. február 12., kedd

Körmök.

Sziasztok.:)
Hát Én már Vasárnap óta beteg vagyok meg egész héten nem megyek suliba és hát ma közölte velem Sefi, hogy ma kell felrakni a körmöket... Én meg: -he? o.o hát nem tudtam róla... Én most gyűjtöttem pűrat remélem tetszeni fognak és majd elkészítitek őket!:) Szóval... jöjjenek a körmök!:)








Az első tökéletes Valentin napra!:)
By:Eszti.:)
xoxo

Lépésről lépésre

Sziasztok ma körmöket rakunk fel:)










xoxo


by:Sefi.:)