2013. február 2., szombat

Egy hónapban egyszer:)

Sziasztok:)
Nekem van egy nagyon jó arc pakolásom és remélem hogy nektek is majd be váll.
Igaz hogy ezt boltban lehet kapni de nekem be vállt:
A krémnek a neve: Avon Clearskin
Ez a szertartás körülbelül fél órás :) De az a jó hogy ezt egy hónapban csak egyszer érdemes, tehát nem vesz el sok időt:)
 Ezt a krémet fel kell kenni az egész arcra hogy teljesen kék legyen a fejed :)))
  
Majd csak várj, várj és várj :D

De ha nem akarsz annyit várni akkor kapd elő a hajszárítót és azzal szárítsd meg a pakolást:)
Majd miután megszáradt mosd le alaposan vízzel. Teljesen felfrissül az arcod:)




xoxo
by: Sefi:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése