2013. február 2., szombat

Házi sampon

Sziaztok!
Nemrég olvastam hogy a samponokban mennyi káros dolog van, ami a hajnak és a bőrnek nem tesz jó
és nem egészséges.
Most mutatok egy példást amit nagyon egyszerű elkészíteni:)

Hozzávalók: két 1 literes flakon, étkezési szóda bikarbóna, alma ecet,  és meleg víz

  1. Fogj két 1 literes flakont
  2. Az egyik flakonba rakj egy evő kanál szóda bikarbónát, majd ahozz önts 1 liter meleg vizet, rakd rá a kupakot és rázd fel jól
Kész is a sampon!
Most jöhet a balzsam:
  1. Most fogd a másik flakont, abba tegyél 1 vőkanál alma ecetet, hozzá 1 liter meleg vizet, majd ezt is rázd össze.
Már mehetsz is hajat mosni:
  1. A szódabikarbónás vizet öntsd a hajadra és dörzsöld bele
  2. Majd egyből az alma ecetes vizet is öntsd a hajadra
  3. Aztán ezt az egészet öblítsd le vízzel.
Na, ez is meg van


Most már csak meg kell szárítani:D


Remélem kipróbáljátok!!!!



xoxo
by Sefi:)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése