Sziaztok!
Nemrég olvastam hogy a samponokban mennyi káros dolog van, ami a hajnak és a bőrnek nem tesz jó
és nem egészséges.
Most mutatok egy példást amit nagyon egyszerű elkészíteni:)
Hozzávalók: két 1 literes flakon, étkezési szóda bikarbóna, alma ecet, és meleg víz
Nemrég olvastam hogy a samponokban mennyi káros dolog van, ami a hajnak és a bőrnek nem tesz jó
és nem egészséges.
Most mutatok egy példást amit nagyon egyszerű elkészíteni:)
Hozzávalók: két 1 literes flakon, étkezési szóda bikarbóna, alma ecet, és meleg víz
- Fogj két 1 literes flakont
- Az egyik flakonba rakj egy evő kanál szóda bikarbónát, majd ahozz önts 1 liter meleg vizet, rakd rá a kupakot és rázd fel jól
Kész is a sampon!
Most jöhet a balzsam:
- Most fogd a másik flakont, abba tegyél 1 vőkanál alma ecetet, hozzá 1 liter meleg vizet, majd ezt is rázd össze.
- A szódabikarbónás vizet öntsd a hajadra és dörzsöld bele
- Majd egyből az alma ecetes vizet is öntsd a hajadra
- Aztán ezt az egészet öblítsd le vízzel.
Na, ez is meg van
Most már csak meg kell szárítani:D
Remélem kipróbáljátok!!!!
xoxo
by Sefi:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése