Eszti&Eszti.:)
Divat.
Divat.
Ruha tervezés.
Smink
Szépségápolás.
2013. február 4., hétfő
Rajzaim.
Sziasztoook.:)
Ma pár rajzomat rakom fel.:) Tudom, hogy nem a legjobbak de remélem azért tetszeni fognak.:)
Elvileg 3 képet kéne felrakni de nekem ma csak 2 lesz..:( Bocsi.:)
Jó éjt! :)
By:Eszti.
xoxo
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése