2013. február 1., péntek

Hétfő.

Azt szeretnénk kérdezni Tőletek, hogy Hétfőn mit látnátok szívesen az oldalon?:) Ezúttal döntsétek el ti!:)
Írjátok meg kommentbe!:) Várjuk az ötleteket!:)
By:Eszti és Sefi.:)
xoxo

1 megjegyzés:

  1. sziasztok szerintem kehetne vaami olyasmi amit ti csináltatok mondtátok hogy szerettek ruhát tervezni és szeterintem lehetne azt hogy megmutatjátok hogy miket rajzoltatok és elmondjátok lépésről lép lépésre:)

    VálaszTörlés