Szeretnél stílust váltani?
Szeretnél kicsit nőiesebben öltözködni?
Ezt a kettőt lehet keverni is, így : Vegyél fel egy szűk világos farmert hozzá egy fehér rövid ujjút, egy matt színű fél cipőt, egy karkötőt amin sok bisz- basz van egy ehez hasonló fülbe valót és nyakláncot,. A hajadat tedd laza kontyba.
És voálá az ujj én. *-*
xoxo *-*
by Sefi:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése