2013. január 31., csütörtök

Hogy dobd fel a ruhád mindennap?

Sziasztok!
Most megmondom, hogy hogy dobd fel a ruhaviseletedet mindennap!:)

1. Használj ékszereket!:) Amilyen színű a ruhád azokhoz válogass ékszert! Például ha lila a felsőd és a nacid fehér akkor használj lila ékszereket és egy kis fehéret is vigyél bele! A lilának több árnyalatát is használhatod!   A lényeg, hogy jól mutasson. Ne feledd! A Fekete és a fehér mindenhez passzol!:)

2. Én személy szerint imádom a kendőket. Lehet az akármilyen csak jól mutasson!:) Dobd fel vele a ruhád! Több féle képpen is viselheted a kendőidet, attól függ milyen hosszú!:) Ne feljetsd el itt is a ruha színéhez válogatni a sálad, vagy éppen a kendőd!:)

3. Használj öveket! Az mindig és mindenhogy jól mutat! :)

Ezeket lettek volna az ötleteim!:)
Holnap találkozunk!
Jó éjt!:)
by:Eszti.:)
xoxo

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése