Eszti&Eszti.:)
Divat.
Divat.
Ruha tervezés.
Smink
Szépségápolás.
2013. január 31., csütörtök
A divat és mi.:)
Sziasztok!
Mi nagyon szeretjük a divatot, és szeretnénk majd divatot teremteni vagyis nagyon szeretünk ruhát tervezni. Majd egy csomó képet fogunk felrakni tervezéseinkről és tippjeinkről.:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése