Eszti&Eszti.:)
Divat.
Divat.
Ruha tervezés.
Smink
Szépségápolás.
2013. január 31., csütörtök
Ki kicsoda?
Sziasztok!:)
Mivel 2 Eszti vezeti a blogot ezért elég kavart, hogy mikor ki írja éppen a bejegyzést. Ezért mindkettőnknek lesz egy aláírása. Én leszek az Eszti a barátnőm pedig a Sefi.:) Reméljük tetszeni fog.:)
Eszti voltam.
xoxo
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése