2013. január 31., csütörtök

Légy merész!

Légy merész!

Itt a hétfő reggel és még nem tudod hogy mit vegyél fel?Vegyél fel egy  fehér színű pólót és rá egy baglyos vagy egy bajszos nyakláncot, hozz egy szűk világos színű farmer nacit. :) A hajadat rakd kontyba jó magasra, és ne legyen olyan feszes. Kicsit legyen lazább :)A cipőd legyen egy dorkó féle  vagy egy fél cipő.

Háát ez nem túl sok de remélem majd kipróbáljátok :) <3 

Jó ét!

 xoxo


 by:   Sefi:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése