Légy merész!
Légy merész!
Itt a hétfő reggel és még nem tudod hogy mit vegyél fel?Vegyél fel egy fehér színű pólót és rá egy baglyos vagy egy bajszos nyakláncot, hozz egy szűk világos színű farmer nacit. :) A hajadat rakd kontyba jó magasra, és ne legyen olyan feszes. Kicsit legyen lazább :)A cipőd legyen egy dorkó féle vagy egy fél cipő.
Háát ez nem túl sok de remélem majd kipróbáljátok :) <3
Jó ét!
xoxo
by: Sefi:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése