2013. március 15., péntek

Sminkecset DIY

Sziasztiok! Ma egy DIY dolug lesz :). Méghozzá egy smik ecset. Azért találtam  ki ezt mert nagyon drágák az ecsetek és ezért aki nemtud erre pénzt adni de szüksége van rá akkor szerintem ez jó ötlet.
Ha kiváncsiak vagytok akkor tartsatok velem.
óó
1. lépés: Ami kell!: egy ecset. olló, körömlakkok, és egy pácika ( diszítéshez) csiszoló papir ( 80)


2. lépés: For,ára vágom az ecsetet.


3. lépés: Egy csiszoló papírral körkörös mozdulatokkal megtöröm a szálakat a hoyg puha legyen.

4. lépés: Díszítés: körömlakkal pontokat rakok az ecset nyelére.

Remélem tetszett és majd elkészítitek. :)

xoxo

by.: Sefi.:)



1 megjegyzés: