Sziasztiok! Ma egy DIY dolug lesz :). Méghozzá egy smik ecset. Azért találtam ki ezt mert nagyon drágák az ecsetek és ezért aki nemtud erre pénzt adni de szüksége van rá akkor szerintem ez jó ötlet.
Ha kiváncsiak vagytok akkor tartsatok velem.
óó
1. lépés: Ami kell!: egy ecset. olló, körömlakkok, és egy pácika ( diszítéshez) csiszoló papir ( 80)


Nemrossz... ��
VálaszTörlés