2013. március 15., péntek

Garnier Pure active ExfoBrusher

Sziasztok!
Garnier Pure active ExfoBrusher én most kaptam de nekem nagyon tetszik, sokkal könnyebb használni mint ha kézzel mosnád az arcod. Úgy kell használni mint ha fogat mosnál.:) Nekem nagyon bevált. Mindenkinek bátran ajánlom.:D
Ára: Rossman: 1000ft.

by: Sefi.:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése