Sziasztok!
Garnier Pure active ExfoBrusher én most kaptam de nekem nagyon tetszik, sokkal könnyebb használni mint ha kézzel mosnád az arcod. Úgy kell használni mint ha fogat mosnál.:) Nekem nagyon bevált. Mindenkinek bátran ajánlom.:D
Ára: Rossman: 1000ft.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése