Eszti&Eszti.:)
Divat.
Divat.
Ruha tervezés.
Smink
Szépségápolás.
2013. március 20., szerda
Virág minta
Sziasztok!
Megint hódítanak a virágmintás ruhák :) Nekem is nagyon tetszenek
ugy hogy ma ilyen ruhákat cípőket téskékat fogok felrakin.:D Remélem tetszeni fog.:)
Hát ennyi lenne::D Remélem tetszettek:)
XOXO
by.: Sefi:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése